czyli walka z samym sobą
Kategorie: Wszystkie | Dopalacze | Odrzywianie | Propaganda | Teoria | Trening
RSS
niedziela, 02 listopada 2008
Trochę propagandy w wykonaniu Arnel'a
Czas podnieść stan motywacji, czyli filmik od którego się dziś zaczęło.


18:06, jakmlodybog , Propaganda
Link Dodaj komentarz »
Każdy ptaszek musi mieć swój daszek - czy aby na pewno?

Dzień pierwszego listopada obchodzony jest wokół pamięci o zmarłych, w telewizji przypominane są sylwetki znanych już nie obecnych osobistości, w domu wspomina się o zmarłych krewnych. Wszystko tego dnia kręci się wokół śmierci, jak umrzemy, co nas do śmierci doprowadzi... No właśnie, czy jak będę szedł tym za..... tunelem/korytarzem w stronę oślepiającego światła nie będę miał wyrzutów sumienia, że czegoś w życiu nie dokonałem?

Może nie spełniłem swoich marzeń, planów itp, zapewnę poczuję się jak ostatni frajer, gdy moją już nie fizyczną głową zapełnią się wyrzuty sumienia spowodowane tym co chciałem w życiu dokonać, a mi nie wyszło. Zamiast oglądać tryumfujący uśmiech na mojej twarzy, zobaczę pokornego kolesia, który jak przykładny obywatel, pracuje, utrzymuje rodzinę spełnia zachcianki coraz bardziej otyłej żony, nie wybija się, pije od meczu piwko i tak się starzeje, aż w końcu umrze na jakąś chorobę cywilizacyjną z myślą dobrze spełnionego obowiązku jaki dała mu natura. CZY ABY K%^#@ NA PEWNO?

Po tym jakże pełnym przemyśleń dniu patrząc na opakowanie po bokserkach, poczułem uderzenie obuchem w głowę dlaczego ja nie wyglądam jak ten koleś? Dlaczego ja tak nie mogę wyglądać, czy aby na pewno nie mogę? Czy do końca życia będę przykładem babcinych diet po buncie wnuczka który wchodząc w dorosłe życie zszedł z wagi kilkanaście kilo?

Nie jestem w stanie opisać gniewu jaki naszedł na mnie wczorajszego wieczora, jedno jest pewne, ja chcę na swoim brzuchu widzieć sześciopak ABS czy jak zwał tak zwał.

Dlatego postanowiłem założyć bloga na którym będę opisywał swoje przeżycia związane z drogą do pięknej rzeźby ciała, nie tak "pięknej" jak kolesie w bmw z '90 roku, ale takiej jaką można zobaczyć w magazynach o modzie czy mensheltach.

CHCĘ WYGLĄDAĆ JAK MŁODY BÓG

17:51, jakmlodybog
Link Dodaj komentarz »